Stor Perde Kuru Temizleme

stor 5Stor perde, kullanımı ve tamiri en kolay mekanizmalı perdedir. Ortalama ömrü 5 yıldır. Temiz – Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda bu ömür 7-8 yıla kadar çıkabilir.  Stor perde kumaşları ham kumaş değildir. Üzerinde bayanların işleme ve dantellerinde kullandığı, sertleştirici madde olan kolanın sanayi tipi olan, apre vardır. Apre işleminde kumaş, pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa – sola kaymamasının sağlanmasıdır. Yıkama yapılırken Apre zemine zarar vermeden temizleme yapılması çok önemlidir. Aprenin bozulmaması için özel solüsyonlar ile temizleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Perdelerin her cam temizleme işleminde tarafınızca ıslak bir bez ile temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Yılda bir kez Kuru temizleme yapılması ile ilk günkü temizliğine kavuşmasını sağlamanız mümkündür.

Stor Perde Kuru temizleme işlemi firmamızca özel yağ ve kir çözücü solüsyonlarla suya temas ettirilmeden gerçekleştirilmektedir. Kumaş yüzeyinde ovalama yada fırçalama su havuzlarına basma işlemi yapılmamaktadır. Solüsyonun %98 Kir ve yağ çözme özelliği bulunmaktadır.  Hizmetimiz Sökme -Temizleme-Montaj içermektedir. Maksimum 3 iş günü içerisinde temizleme işlemi yapılarak tarafınıza teslimat gerçekleştirilir.

Perdelerinize ait mekanik sorunlar bilginiz dahilinde giderilebilmektedir.

Semtinize ait  fiyatlandırma bilgisi ve temizleme detayları konusunda iletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgisi alabilirsiniz.

Karmina Perde ailesine katılmanızdan onur duyarız.

 

Comments are closed